Ana Sayfa
  • Üye Ol

Seytur Seyahat

Seytur & Stroll Travel 2008 yılında Antalya'da kurulmuş olup A-6389 lisans numarası ile hizmet vermektedir.

Seytur & Stroll Travel köklü ve sağlam kemik kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendini geliştiren bir ekiptir. Teknoloji oyuncağımız olup, bu oyuncağımızı sizlerin ihtiyaçlarınaza göre şekillerndirip, yönlendirmekte bizim işimizidir. Sorunlar karşısında hızlı, pratik ve akılcı çözümler üreten ekibimiz sayesinde toplantı-kongre organizasyonlarınız en verimli şekilde sonuçlanır.

Acentamız kurumsal bir kimlik ile minumum zaman kaybı, maksimum fayda ile kusursuz hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş ve amaç doğrultusunda Türkiye geneli talep edilen tüm bölgelerde tüm faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Uluslararası kongre, seminer, organizasyon, sağlık turizmi, yurt içi ve yurt dışı geziler, kurumsal uçak biletleri, ürün lansmanları ve bayi toplantıları vermiş olduğumuz hizmetlerimizden sadece bazılarıdır. Amacımız turizm sektörünün her alanında çözüm ortağınız olmaktır.

polaroid temp1lateseyturtoplantı1seyturtoplantı3seyturtoplantı4

 

M.I.C.E Departmanı

Profesyonel, Hızlı & Etkin Çözümler...

 

Doğru bütçeler ile sizlere en iyi hizmeti vermek çalışan ekibimiz. Bayilerinizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin performansına doğrudan olumlu etki yapan organizasyonları firmamız profesyonelce planlar, uygular ve ekibinizin birbirini tanımasına, aynı hedefe odaklanmasına, takım haline gelmesine olanak sağlayan iş gezileri, bayi toplantıları, seminerler gibi tüm etkinlikleri, size ve şirketinize maksimum fayda sağlayabilecek şekilde organize eder.

 

Toplantı ve Özel Organizasyonlar;


- Bayi Toplantıları ve Ürün Lansmanları - Şirket Seminerleri ve Yıllık Toplantıları - Eğitim amaçlı Toplantılar
- Motivasyon amaçlı Toplantılar - Kutlama ve Özel Geceler
- Açılış ve Temel Atma Törenleri

 

seyturtoplantı5seyturtoplantı6seyturtoplantı7seyturtoplantı8

 

HİZMETLERİMİZ den BAZILARI

 

Kongre Organizasyonları;
-Stratejik Planlama
-Doğru Zaman ve Mekan Tespiti
-Bütçeleme ve Finans Yönetimi
-İnceleme Gezileri Düzenlenmesi
-Kamu ve Özel Sektör Kurumları ile
  Temaslar
-Pazarlama ve Tanıtım
-Kongre için Kayıt Sistemi Kurma ve -Yürütme
-Kongre Malzemeleri Grafik ve Üretimi
-Konaklama Hizmetleri
-V.I.P’lere yönelik Hizmetler
-Sosyal ve Kültürel Program Oluşturma
-Karşılama-Uğurlama ve Taşımacılık    
  Hizmetleri
-Teknik Hizmetleri ve İletişimi Planlama ve
  Yürütme
-Hediye Seçimi ve Dağıtımı
-Sigorta ve Güvenlik Hizmetleri
-Eğitilmiş yardımcı Personel Temini

 

seyturtoplantı9seyturtoplantı10seyturtoplantı11seyturtoplantı12seyturtoplantı13seyturtoplantı14seyturtoplantı15seyturtoplantı16

 

Host & Hostes Temini

Host & Hostes Hizmetleri

Ulusal ve Uluslararası Kongre, Toplantı, Seminer, Incentive, Lansman, Party, Konserlerde, Festivallerde, Defilelerde, Fuar, Açılış Organizasyonu, Tören ve Benzeri Tüm Organizasyonlarınızda Sizleri Temsil Etmek Amacıyla Tedarik Edebileceğimiz Host-es, Manken, Model Akdeniz Üniversitesi Öğrencisi Ağırlıkta Olmak Üzere Öncelikle Sizi Algılayabilen ve Güleryüzlü Personel Seçimi Gerçekleştirmekteyiz.
Devamını Oku...

 

Tur Organizasyonları

Tur Programları

Kurumsal misafirleriniz, gruplarınız ve personeliniz  için tüm ülkelere yurt dışı organizasyonlarınızı gerçekleştirmekteyiz.. Incoming teki başarımızı yurt dışı partnerlerimizle birlikte en iyi ve en ekonomik şekilde sizlere sunmaktayız...
Devamını oku...

 

Uçak Bileti Hizmetleri

Kurumsal Uçak Biletleri

Seytur & Stroll Travel olarak siz kurumsal müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile 7 gün 24 saat dünyanın neresinde olursanız olun uçak bileti hizmeti vermekteyiz. Kurumsal seyahatlerinizde en hızlı ve en ekonomik çözümler.
Read More About This Feature...

 

Konaklama Hizmetleri

En iyi Oteller

Konaklamalarınızda en uygun fiyat garantisi.

 

Transfer Hizmetleri

Transferlerinizde V.I.P Hizmet

Son model araçlarımızla en uygun fiyata tüm misafirlerinize V.I.P transfer hizmeti. Ister bir kişi olsun ister bin kişi...

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Eğitim ve yönetim danışmanlığına ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz. Konusunda uzman bir ekip sizin iş potansiyelinizi arttıracaktır. Çalıştığımız ve konusunda uzman eğitmenler ile personelinizin verimliliğini arttırın. Verim için eğitim şarttır.

 

Referanslarımızdan bazıları...

Okasis
Herbalife
Isbir Holding
Gubretas
Emniyet17
Emniyet16
Emniyet13
Emniyet12
Emniyet11
Emniyet10
Emniyet9
Emniyet8
Emniyet7
Emniyet6
Emniyet5
Emniyet4
Emniyet2
Emniyet1

Çağlayan Mahallesi Barınaklar Bulvarı No:98, Anıl Apartmanı Kat : 2 Daire:5, 07230 Antalya, Türkiye
  Adresimiz:
Çağlayan Mah. Barınaklar BLV
No:98 Anıl Apt. Kat:2 Daire:5
Çalışma saatleri:
Pzt. - Cm. 09:00 - 18:00
  Haftasonları 09:00 - 12:00

Misyonumuz

Amatör bir ruhun kaybetmediği heyecanla profesyonel bir ekip olarak çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu profesyonel heyecanımızı her türlü organizasyonlarımızda sizinle paylaşmaktan da ayrıca bir heyecan duyuyoruz.

Biz, Seytur ailesi olarak sizin için yapabileceklerimizi daima bir adım öteye taşımanın arzusuyla sürekli gelişen şartları gözlüyor, sizler için her türlü toplantınızda neleri daha iyi yapabileceğimizi durmadan araştırıyoruz.

ilet

tursab